Trener personalny - Kraków

Agnieszka Urbaniak - Trener personalny Kraków

Czterokrotna Mistrzyni Świata Sportów Sylwetkowych WFF- WBBF, Trzykrotna Mistrzyni Europy WFF-WBBF i IBFA oraz Czterokrotna Mistrzyni Polski WFF-WBBF i NAC.

Agnieszka Urbaniak - Treningi i konsultacje

Treningi i konsultacje osobiste oraz on-line

Agnieszka Urbaniak - Znany trener

Wywiad w Dzień Dobry TVN

Moja oferta

Planowanie diety

Indywidualny program żywieniowy

Więcej

Profesjonalne szkolenia i warsztaty

Szeroki wachlarz szkoleń

Więcej

Treningi personalne

Rehabilitacja sportowa i inne

Więcej
Trening kobiet po ciąży

TRENING KOBIET PO CIĄŻY

Ćwiczenia dla kobiet

Więcej
Rehabilitacja

REHABILITACJA POURAZOWA

Rehabilitacja kręgosłupa

Więcej
Trening dla piłkarzy i sportowców

TRENING SIŁOWY

Dla piłkarzy i sportowców

Więcej
Trening on-line

Trening on-line

Konsultacje on-line

Więcej
Terapia manualna

Terapia manualna

Leczenie tkanek miękkich.

Więcej
HIFU 7D- MEDYCYNA ESTETYCZNA DELUXE

HIFU 7D- MEDYCYNA ESTETYCZNA DELUXE

Zabieg medycyny estetycznej

Więcej

2 miejsce w rankingu "Fizjoterapeuta Kraków - Ranking Najlepsi 2023"

Agnieszka Urbaniak Trener Personalny / Dietetyk / Fizjoterapeuta

Trening personalny on-line

Nareszcie możesz mieć dostęp do doświadczonego trenera personalnego przez internet! Nie ruszając się z domu możesz otrzymać w pełni dopasowany do Ciebie plan treningowy oraz dietę. Stały kontakt umożliwi Ci śledzenie postępów i wprowadzanie korzystnych zmian pod okiem profesjonalisty.

Kontakt

Blog

Najświeższe aktualności z moich zawodów, treningów, osiągnięć, oraz artykuły.

Więcej

Oferta

Zapoznaj się z moja ofertą i dowiedz się szczegółów kontaktując się ze mną.

Więcej

Galeria

Moje zdjęcia z rożnych zawodów oraz sesji zdjęciowych.

Więcej

Trener personalny Kraków

Co widzisz, przeglądając się codziennie w lustrze? Czy jest to osoba, która z uśmiechem na twarzy wita kolejny dzień, która może pochwalić się nienaganną sylwetką oraz zdrowym trybem życia? Jeżeli czujesz, że w tej kwestii masz pewne niedociągnięcia, jeżeli chcesz powiedzieć stop swoim nieprawidłowym nawykom i rozpocząć nowe, lepsze życie to jestem osobą, która wskaże Ci właściwy kierunek do celu. Jestem znana nie tylko w Krakowie, ale również w całej Polsce jako doświadczony trener personalny. Pomagam nie tylko profesjonalistom i zawodowym sportowcom, ale także zwykłym ludziom stać się lepszą wersją siebie. Wierzę, że doskonałość jest ukryta w każdym z nas, wystarczy po nią sięgnąć. Moja oferta uwzględnia nie tylko treningi personalne, ale również zaplanowanie indywidualnego programu żywieniowego, specjalistyczne warsztaty oraz motywujące konsultacje. To jedyna tak kompleksowa oferta na rynku - trener personalny, który pomoże Ci w każdym aspekcie i zadba o każdy szczegół Twojego rozwoju.
Pomogę uzyskać wymarzoną sylwetkę niezależnie od miejsca, w którym się obecnie znajdujesz, ponieważ w pełni wykorzystuję możliwości, jakie zapewnia Internet, oferując zainteresowanym osobom treningi on-line. To rewolucyjne rozwiązanie, które zapewnia maksymalny komfort, oszczędność czasu oraz dostęp do mojej wiedzy zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz jej potrzebować. Będę mogła nadzorować Twoją pracę, nawet jeżeli znajdujesz się setki kilometrów od Krakowa.
Jak to działa? To bardzo proste! Po szczegółowych konsultacjach online, opracuję dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy na okres trzech miesięcy. Wraz z planem otrzymasz zestaw filmów instruktażowych, z których dowiesz się jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia. To wirtualny poradnik, z którego można dowolnie korzystać.
Pomyśl o swojej przyszłości już dziś i zapoznaj się z moją pełną ofertą. Z pewnością znajdziesz rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie, niezależnie od tego, czy planujesz korzystać z usług w formie online, czy w tradycyjny sposób. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Agnieszka Urbaniak - Trener personalny Kraków

Czasy, w których trening personalny kojarzył się z czymś niedostępnym dla wielu osób należą już do przeszłości. Dziś, dzięki rosnącej świadomości dbania o swoje ciało oraz rozwój, rozwiązanie to zyskuje na popularności. I nie bez powodu – trener personalny w Krakowie jest znacznie bardziej efektywnym sposobem na zrzucenie dodatkowych kilogramów oraz modelowanie sylwetki, niż ma to miejsce w przypadku wykonywania ćwiczeń na własną rękę!

Trening osobisty jest rodzajem aktywności pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, tworzącego program treningowy dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Warto zaznaczyć, że trener personalny w Krakowie nie jest wyłącznie instruktorem na siłowni. Jest to również osoba posiadająca niezbędną wiedzę na temat budowy oraz funkcjonowania ciała, jak również dysponująca informacjami z wielu pokrewnych dziedzin, które są niezbędne do stworzenia kompleksowego i w pełni bezpiecznego programu treningowego. Jest to wiedza z zakresu właściwego odżywania się, suplementacji, czy też procesów zachodzących w organizmie podczas wykonywania ćwiczeń.

Trener personalny z Krakowa – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Trening personalny pod okiem trenera personalnego z Krakowa to indywidualne zajęcia, na których pokazuje on nie tylko w pełni bezpieczne ćwiczenia, ale również kontroluje, czy dana osoba właściwie je wykonuje. Takie zajęcia mogą okazać się bardzo pomocne nie tylko dla osób początkujących, ale również dla tych, którzy potrzebują zmiany dotychczasowego planu treningowego np. na bardziej zaawansowany. Ćwiczenia „jeden na jeden” są także doskonałą opcją dla osób, które mają problemy z motywacją – wielu osobom trudno jest zmotywować się do częstego odwiedzania siłowni na własną rękę, a kontrola i wsparcie trenera przyczyniają się do wykonywania regularnych ćwiczeń.

Jeżeli również poszukujesz doświadczonego i wykwalifikowanego trenera personalnego z Krakowa serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Praca jest moją pasją, którą staram się zarażać innych. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne wykształcenie, które umożliwia mi tworzenie dla każdego Klienta indywidualnego oraz efektywnego panu treningowego. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu!

Trener Personalny / Dietetyk / Fizjoterapeuta
Agineszka Urbaniak

  • - Motywacja
  • - Inspiracja
  • - Energia
  • - Lepsze życie
Więcej

Polecam